Uluslararası Travnik Üniversitesi Taban Puanları

Uluslararası Travnik Üniversitesi Taban Puanları

Travnik Üniversitesi Taban Puanları,Travnik Üniversitesi Türkçe eğitim tercihi ile geleceğin doktoru, mühendisi, mimarı, öğretmeni, diş hekimi,...

Uluslararası Travnik Üniversitesi Taban Puanları

Travnik Üniversitesi Taban Puanları, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Tek Kayıt Temsilcisi olduğumuz Osmanlı’nın incisi tarihi şehir Travnik’te Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi ile yaptığımız anlaşmayla Türkiye’de lise eğitimini tamamlamış kişilere Türkçe Destekli Lisans yapma fırsatı sunuyoruz.

Üniversite eğitimi için alacak olduğunuz puanı bazı üniversiteler için önem teşkil ederken; bazı üniversiteler için hiçbir önemi bulunmamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesinde puan şartı yoktur. Üniversite eğitim- öğretim hayatınızda sizleri için adeta dönüm noktası olan meslek hayatınıza atılmanıza yardımcı olacak eğitimi alabilmeniz için gerekli tüm donanımlı ekipmanlar ve öğretim elemanları belirlemesini yaparak sizlerin kendinizi en profesyonel şekilde yetiştirmeniz için gerekli ortam zenginliğini sizlere sunmaktadır. Travnik Üniversitesi Taban Puanları;

Bosna Hersek’te Türkçe Destekli Eğitim

Travnik Üniversitesi Taban Puanları, Uluslararası Travnik Üniversitesi Bölümleri arasında şimdiye kadar en popüler kabul edilebilecek bölümler yer aldığı için Bosna’da Türkçe Destekli üniversite eğitimi almak isteyen gençlerin hiçbiri bu üniversite tercihinde bulunmadan geçmeyeceklerdir. Sizler için önerilen en kaliteli ortam zenginliklerini sizlere sunacak olan Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk, mimarlık, mühendislik gibi en popüler bölümleri bünyesinde barındırmaktadır. Genel itibari ile bu bölümleri okumak puan alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak sizlerin okuyacağınız bölüm tercihlerinizde bu bölümleri başarısızlık kaygısından dolayı seçememe özgürlüğünüzü bir rafa kaldıran Uluslararası Travnik Üniversitesi tercihinizi en kısa zamanda gerçekleştirmeye ne dersiniz? Bunu gerçekleştirmiş olan üniversitemizden mezun olanlarla irtibat kurarak üniversitemizin kaliteli eğitim olanaklarına sahip olup olmadığı bilgisine kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Değeri

Travnik Üniversitesi, Saraybosna, Bosna-Hersek’te bulunan bir devlet üniversitesidir. 1991 yılında eski Saraybosna Üniversitesi’nin reformu olarak kurulmuştur. TÜ’nün lisans düzeyinde dört fakültesi, sekiz fakültesi ve bir enstitüsü ve lisans düzeyinde beş fakültesi, yedi fakültesi ve bir enstitüsü bulunmaktadır. TU’nun dört okulu, bir koleji, altı bölümü, iki enstitüsü ve dört araştırma merkezi vardır. TU, hem Boşnak hem de yabancı öğrencilere eğitim vermektedir.

Travnik Üniversitesi, sertifika ve yeterliliğe değer veren bir akademik kurumdur. Öğrencilerin diploma alabilmeleri için dersleri tamamlamaları gerekir. Bu, eğitmenlerin doğru konuları öğretmesini ve öğrencilerin öğrenmesini sağlar. Ayrıca, profesörler dersleri net telaffuz ve kelimelerin telaffuzlarıyla yönetirler. Bu, akademik mükemmelliği teşvik eder ve tüm öğrencileri başarılı olmaya teşvik eder. Ayrıca öğrenciler ve eğitmenler arasındaki sağlıklı ilişkileri destekler.

Travnik Üniversitesi, akademik mükemmellik kadar entelektüel titizliğe de değer verir. Kalite kontrolünü sağlamak için tüm dersler değerlendirme kriterlerine sahip olmalıdır. Sınavların kopya çekmeyi önlemek ve öğrenciler arasında dakikliği teşvik etmek için katı zaman sınırları vardır. Eğitmenler ayrıca öğrencilerine okuma materyalleri verirken kesinlikle üniversite politikasına uyarlar. Bu, eğitim materyallerinde profesyonelliği teşvik eder, bu da karşılığında öğrenciler arasında akademik başarıyı artırır.

Üniversite, web sitesinde, öğrencileri arasında hümanizmi ve liberalizmi teşvik etmeye çok yer ayırır. Hümanizm, insanlara benzersiz niteliklere ve yeteneklere sahip bireyler olarak muamele edilmesi gerektiğini öğretir. Buna karşılık komünizm, insanları herhangi bir bireysel nitelik veya yetenek olmadan bir kollektife indirger. Bu nedenle komünist toplumlar, insanlar arasındaki farklılığı veya bireyselliği caydırma eğilimindedir. Öte yandan, liberal toplumlar, tüm vatandaşlar için medeni hakları teşvik ederek bireyciliği teşvik eder.

Travnik Üniversitesi, web sitesinde öğrencileri arasında bireysel özgürlüğü teşvik etmeye çok yer ayırıyor. Üniversite, öğrencileri arasında özgür düşünmeyi ve bağımsız karar vermeyi teşvik eden açık fikirli bir zihni teşvik eder. Öğrenciler ayrıca Öğrenci Konseyi Derneği (SSKA) aracılığıyla üniversite işlerine aktif olarak katılmaya teşvik edilir. SSKA, üniversite işlerinin yürütülmesine yardımcı olan hem öğrenci liderlerinden hem de fakülte liderlerinden oluşur. Bu sistem, TU organizasyon düzeylerinde öğrenciler, profesörler ve yönetim arasındaki sağlıklı ilişkileri teşvik eder.

Öğrencileri arasında akademik mükemmelliği, profesyonelliği, bireyselliği, hümanizmi ve özgürlüğü teşvik etmenin yanı sıra, Travnik Üniversitesi, öğretim üyeleri arasında küresel anlayışı da teşvik eder. Çoğu öğretim üyesi ana dilinin yanı sıra en az bir yabancı dil öğretmektedir. Ayrıca, tüm öğretim üyeleri tarafından dünyanın diğer ülkelerinden mevcut akademisyenlerle buluşacakları yıllık geziler düzenlenmektedir. Bu araçlar sayesinde, öğretim üyeleri diğer kültürlerden öğrenirler ve sonuç olarak diğer insanların geçmişlerini daha iyi anlarlar. Bu, üniversite düzeyindeki öğretmenler arasında küresel farkındalığı teşvik eder ve bu da TU’deki uluslararası öğrenci topluluğu üyeleri arasında uluslararası ilişkileri teşvik eder.

Yukarıdakiler, Travnik Üniversitesi’nin diğer üniversitelerin vurgulamadığı insan doğasının çeşitli bileşenlerine nasıl değer verdiğine dair sadece birkaç örnektir. fazla. Dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerde nicelik odaklı konular yerine, müfredatlarında nicelikten çok kaliteyi vurgularlar. Sonuç olarak, her şeyden önce sertifikasyona, hatta öğrencilerinin akademik özgürlüğüne verdikleri önem nedeniyle, entelektüel titizliğe diğer birçok üniversiteden daha fazla değer verirler! Fakülte, öğrencilerini en çılgın hayallerinin ötesinde daha fazla bilgiye sahip daha iyi insanlar olma çabalarında hem fiziksel hem de zihinsel olarak mükemmelliğe teşvik etmek için çok enerji harcar!

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!