Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi ile Bosna Hersek'te eğitim almak görebileceğiniz en kaliteli üniversitelerden biridir.

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi

1958 yılında yüksekokul statüsünde kurulan Tuzla, Bosna hersek üniversiteleri denklik grubuna dahil olan bir üniversite olmuştur. Tuzla üniversite seçimlerinde artan bir talebi karşılayan Tuzla Üniversitesi, iki yıllık ve dört yıllık programlarının egitim kalitesinde de büyük oranda arttırmıştır. Sayısı günümüzde 13 adet olan Tuzla Üniversitesi fakülteleri, Bologna Kriterleri dahilinde eğitim vermektedir.

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi Geleceğinize Sahip Çıkıyor!

1972’den itibaren Bosna Hersek üniversitesi gibi yurt içindeki üniversitelerle ve birçok yurtdışı eğitim kurumuyla geniş ölçekli işbirliği içine giren okul, günümüzde Bosna Hersekteki üniversiteler arasındaki saygın konumun daha da yükseltmiştir. Tuzla Üniversitesi lisans programlarında eğitimi devam eden tüm öğrencilere kültürel ayrım yapılmadan ve AB standartlarında verilen eğitim; kongreler, fuarlar, bilimsel araştırma çalışmaları, uluslararası projeler gibi birçok konuda geniş olanaklarla desteklenmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi tarafından sağlanan güvenilir aracılık, dil eğitimi, karşılama, danışmanlık ve yerleştirme hizmetleri sayesinde sizler de Tuzla Üniversitesi lisans programlarıyla eğitim görebilirsiniz.

Üniversite tercihlerinde öncelikli konuma gelen Tuzla Üniversitesi Mühendislik Egitimi için Eurostar Yurtdışı Egitim Merkezi uzman danışmanlığından faydalanabileceginiz gibi, aynı zamanda Tuzla Üniversitesi harçları ve aklınıza takılan farklı sorular için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuzla Üniversitesi başvurusu sürecini kısa süre içerisinde başlatacak olan Eurostar Yurtdışı Egitim Merkezi, tüm egitim süresi boyunca da yanınızda olacaktır.

Tuzla Üniversitesinde Okumak İçin Gerekli Evraklar;

Kimlik Fotokopisi İkametgah (Nüfus Dairesinden)

(Nüfus Kayıt Örneğine Eklenmemeli, Ayrı Olarak Alınmalıdır.)

Lise Diploma Fotokopisi (Henüz mezun değil ise daha sonra tamamlanabilir.)4×5 Ebatlarında Fotoğraf,

Biyometrik, Arka Fon Beyaz (8 Adet)

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

Hayat ucuzluğu Türkiye’dekine nazaran daha uygundur. Alışveriş ve mağazadaki fiyatlamalar diğer ülkelere nazaran çok uygundur.

Evet ücretli, ücret değişimleri ve maliyetli hizmetler ile en uygun fiyat ile üniversite okumak için profesyonel ekibimize başvurun.

#tuzlaüniversitesi #tuzladaeğitim #tuzlaeğitimmodeli #tuzlaüniversiteleri #tuzladafakülteler #tuzlavebosnahersek

Tercih Sebepleri

Puanla
[OY: 6 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!