Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Yurtdışında eğitim görürken konaklama problemi yaşayabilirsiniz. Bosna Hersek üniversite yurtları yetersiz olduğu durumlarda..

Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Eğer ki Bosna Hersek’te eğitim almayı planlıyorsanız o zaman Bosna Hersek Üniversite yurtları da bir o kadar önemli bir konu olacak. Çünkü yabancı bir ülkede nerede konaklayacağınız bir o kadar önemlidir. Öncelikle Bosna Hersek’te yurt kavramının olduğu söylenemez. Orada yer alan tüm evler 2-3 katlı olan müstakil evlerdir. Bunun yanında apartman daireleri de sık sık karşınıza çıkıyor. Aylık olarak 50 Euro ile 200 Euro arasında bir ücret ödeyerek ev kiralayabiliyorsunuz. Eğer büyük bir ev isterseniz fiyat ona göre, küçük bir ev isterseniz fiyat ona göre şekillenmektedir.

Eğer ki Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizimle iletişime geçerseniz sizler için oradan uygun bir ev kiralıyoruz. Yani henüz Türkiye’deyken evinizi tutmuş oluyorsunuz. Bunu tamamen bütçenize göre hesaplıyor, bütçenize uygun bir ev seçiyoruz. Sizler de oraya gittiğiniz zaman açıkta kalmıyorsunuz. Zaten Bosna Hersek geçim bakımından ucuz bir ülkedir. Bu nedenle orada yaşamak inanın ki hiç de pahalı değildir. Türkiye’de başka bir ilde öğrenci okutmak çok daha maliyetli bir durumdur. Bosna Hersek Üniversite yurtları olmadığı için genel olarak evler daha çok tercih edilmektedir. Üstelik bu evlerin okullara yakın olması da tarafımızca sağlanmaktadır.

Bosna Hersek Eğitim Masrafları

Bosna Hersek’te pek çok devlet üniversitesi olduğundan ötürü istediğiniz bir üniversiteye sınava girmeden kayıt olabiliyorsunuz. Yıllık 1000 Euro ile 3200 Euro arasında harcı olan bu üniversitelerde Avrupa standartlarında bir hizmet alabiliyorsunuz. Hazırlık bölümü olan okullarda eğitim süresi 5 yıl, Türkçe olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim süresi ise 4 yıl olarak karşınıza çıkıyor. Tıp bölümü bu genellemenin dışında kalıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman yanınızdayız. Bu nedenle yurtdışında okul okumayı çok büyütmemeniz gerek. Yani sorunlar oluştuğunda buna anında müdahale ederiz ve öğrencilerin rahatı için her şekilde yardımda bulunuruz. Bosna Hersek’teki aileniz olarak bizleri görebilirsiniz. Diplomanızı aldıktan sonra da hem Avrupa’da hem de Türkiye’de sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversite yurtları, kayıt işlemleri, ulaşımı her zaman bizlerin himayesi altında sağlanacaktır.

#bosnaherseküniversiteyurtları

Üniversitenin Haritası

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!