Bosna’da Üniversite Denklik

Bosna’da Üniversite Denklik, Öncelikle Bosna’da Üniversite Denklik konusunda bilgi sahibi olmanız gerek. Bu denklik her zaman sağlanmaktadır. İlk olarak Bosna Hersek’te bulunan bir okulda sınav şartı söz konusu değildir. Yani sınava girmeden de bu okullarda istediğiniz bölümü okuma hakkınız olacaktır. Bunun yanında bu üniversitelere geçiş de yapabilirsiniz. Bu aşamada hangi üniversitede okuduğunuzun, o okula kaç puan ile girdiğinizin de bir önemi yoktur. Sadece pasaport ve transkript ile bu Bosna’daki üniversitelere kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bu aşamada okulların yıllık harçları da Türkiye’deki devlet üniversiteleri ile aynıdır. Dolayısı ile aynı paraya çok daha kaliteli bir eğitim alacak, kariyeriniz için daha sağlam bir adım atmış olacaksınız.

İlk olarak yurtdışını bilmiyor, orada işlemlerin nasıl işlediğini öğrenemiyor olabilirsiniz. Nasıl kayıt yaptıracağınızı, konaklama ve ulaşım işlemlerini nasıl halledeceğinizi bilemiyorsanız o zaman yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 20 yıllık eğitim danışmanlığı tecrübemiz sayesinde bugüne kadar binlerce öğrenciye yurtdışında eğitim aldırdık. Yurtdışında eğitim almak istediğinizde yanınızda tecrübeli bir ekibin olması çok önemli. Sizler için hem kayıt işlemlerini yapıyor hem de siz gitmeden evinizi tutuyoruz. Orada herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda sizler ile ilgileniyor, bünyemizde kayıt yaptıran öğrenciler ile sizleri tanıştırıyoruz. Bu sayede Bosna’da kendinizi hiçbir şekilde yabancı ve yalnız hissetmiyorsunuz. Bosna’da üniversite denklik işlemlerinde de sizlere yardımcı olabiliyoruz.

Bosna Hersek’te Denklik Var mı?

Öncelikle Bosna’da eğitim almak oldukça hesaplıdır. Bölümler 1000 Euro’dan başlar ve 3200 Euro’ya kadar çıkar. Ev kiraları deseniz 50 Euro ile 200 Euro arasında yer almaktadır. Bu nedenle de bu ülkede öğrenci olmak oldukça kolay olacaktır. Alacağınız diplomanın Avrupa geçerliliği olması iş alanınızın de genişlemesine yardımcı oluyor. Türkçe destekli eğitim almak istiyorsanız o zaman sizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne yönlendirmekteyiz. Bu üniversitede pek çok bölüm ve fakülte var. Her ülkeden bu üniversitede eğitim alan öğrenci bulmanız da mümkün oluyor. Bu aşamada biz de Bosna’da üniversite denklik konusunda sizlerin belge ve kayıt işlemlerini hallediyoruz.

Üniversitenin Konumu