Saraybosna Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları istemeden öğrencileri kabul ediyor. Türkiye'den gelen öğrenciler için sizlerin ile...

Saraybosna Taban Puanları ve Daha Fazlası

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanlar, diye bir şey söz konusu değildir. Bosna Hersek’te bulunan devlet üniversitelerinde taban puana, sınava girmeye dahi gerek kalmadan Üniversiteli olmanın avantajları ile eğitim alabilirsiniz. Üniversitelerde öğrenim görebilmek için dil hazırlık eğitimi alarak öğreniminize başlayabileceksiniz. Üniversitelerde Boşnakça eğitim verileceği için Boşnakça dil almanız gerekecektir. Yurtdışında eğitim ayrıcalığını elde etmek ve bir üniversiteli olarak istediğiniz bölümde okuyabilmek için taban puana bile ihtiyacınız kalmayacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçerek Yurtdışı Eğitim hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilecek ve Yurtdışı Eğitim imkanları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Saraybosna Puanları ve Eğitim

Hazırlık eğitimi aldığınız dilde yeterli olduğunuz görüldüğünde dil sertifikası alabileceksiniz. Hem dil öğrenebilecek hem de üniversiteli olabileceksiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumak için hazırlık sınıfında okumanıza gerek kalmayacak direk olarak 1. Sınıf öğrenci olacak ve Türkçe destekli eğitim imkanı ile sanki kendi ülkenizde okuyor gibi eğitim görebileceksiniz. Hazırlık sınıflarında 1 yıl ile 3 yıl arasında eğitim almak durumunda kalmadan Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt için lise diplomanız olması yeterli olacaktır. Hazırlık eğitiminin olmaması sebebiyle hiç vakit kaybetmeden okuma imkanından faydalanabileceksiniz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları olmayışı herkes için bir avantajdır ancak Boşnakça eğitim görülen Hazırlık Sınıfı uygulaması bulunmaktadır. Hazırlık sınıfından sonra alacağınız 4 yıllık eğitimle lisans diploması almaya hak kazanacak ve mezun olabileceksiniz.

Saraybosna’da Bulunan Fakülteler;

Tıp Fakültesi Felsefe Fakültesi
İktisat Fakültesi Spor Fakültesi
Hukuk Fakültesi Ormancılık Fakültesi
Eczacılık Fakültesi Ziraat Fakültesi

Ülke ile İlgili Sık Sorulan Sorular Hangileri?

Bosna-Hersek çifte vatandaşlık veriyor mu?

Evet vermektedir. Annesi, babası, büyükbaba, büyükanne Yunan Statüsüne sahip ise çifte vatandaşlık sağlanabilmektedir.

Bosna Hersek’te su ne kadar?

Su (0,33 litre şişe) -12 TRY – 1.30 BAM değerini almaktadır.

Bosna vatandaşlık veriyor mu?

Diğer birçok ülke gibi Bosna Hersek de AB ülkeleri için vize gibi resmi işlemlerden muaf tutulan ülkelerden biri. Bosna Hersek vatandaşlık konusunda hiçbir ülkeye herhangi bir engel koymamakta ve gerekli koşulları sağlayan herkes istediği zaman üye olabilmekte ve vatandaşlık kazanabilmektedir.

100 euro kaç Bosna markı yapar?

196,03300 BAM yapmaktadır, 500 Euro ise 980,16500 BAM yapıyor.

Saraybosna Puanları Türkçe Destekli Eğitim Fırsatı

Türkçe destekli eğitim alayım ve hazırlık sınıfı olmasın diye düşünenler için Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Üniversite eğitimi alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Bosna Hersek Üniversiteleri kaliteli eğitimin kapılarını tüm gençlere aralıyor ve birer Üniversite mezunu yaratmak için hizmet veriyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ise eğitimde aracı olarak hayali olan gençleri yurtdışı üniversiteleriyle buluşturuyor ve hiçbir prosedürle uğraştırılmadan sizin için seferber oluyor. Bosna Hersek Üniversitelerinin birbirinden uygun harç bedelleri bulunuyor ve harç bedellerini öderken de aileler sıkıntı yaşamıyor. Taban puan uygulamayan Üniversite sizin için bir hayal gibi görünüyorsa artık sizde Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları sıkıntısı yaşamadan Üniversiteli olabileceksiniz.


#saraybosnauniversitepuan #saraybosnadaegitim #saraybosnapuanlaı #saraybosnadaegitim #saraybosnauniversitesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 4 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!