Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna'da eğitim görebileceğiniz üniversitede Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri açısından da cazip bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna’da devlet üniversitelerinde eğitim almak sandığınızdan çok daha kolay ve Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri de bir o kadar uygundur. Bu üniversitede yaklaşık 15 adet fakülte var ve bu okulun 40 bini aşkın öğrencisi bulunuyor. Okul Bosna Hersek’in en çok ziyaret edilen ve en kalabalık şehirlerinden olan Foça’da yer almaktadır. Öncelikle bu okulun eğitim dili Boşnakça olarak karşınıza çıkıyor. Eğer ki Boşnakça bilmiyorsanız o zaman hazırlık sınıfında yer almanız gerekecek. Bu aşamada ödemeniz gereken yıllık harç ücreti ise 2500 Euro oluyor. Hazırlık sınıfını geçtikten sonra ise karşınıza çıkan bölümlerin fiyatları 1000 ile 3200 Euro arasında farklılık göstermektedir.

Eğer ki bu ülkede okumak ama kendi dilinizde bir eğitim almak istiyorsanız uluslar arası Travnik Üniversitesi sizlere Türkçe destekli eğitim sunmaktadır. Türkçe destekli eğitim sunarken her zaman Türk akademisyenler sizlere ders verecektir. Bu okulda bu nedenle hazırlık sınıfı sizler için zorunlu değildir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konularda sizlere detaylı bir bilgi sunmaktayız. Hangi üniversitenin ne kadar bölümü olduğu, fiyatlarının ne kadar olduğu, dil seçenekleri gibi tüm ayrıntıları bizlerden öğrenebiliyorsunuz. Bizim ofisimize gelerek Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri hakkında bilgi almak istediğinizi söylediğinizde tüm bu konu ile ilgili bilgileri önünüze sermekteyiz.

Bosna Hersek – Türkiye Ortak Özellikleri

Bosna Hersek tarihi bir geçmişi olan ülkedir. Bu nedenle de Türkiye ile de aralarında belirli ortak özellikler vardır. Burada öğrenciler kendilerini bir yabancı gibi hissetmiyor. Her zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak orada da kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilmeniz için her türlü eksiğiniz ile ilgileniyoruz. Kurum olarak gerek kayıt işlemlerinde gerek ise konaklama konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle de sorunsuz bir eğitim hayatı sizleri beklemektedir. Sınavlara girmeden Bosna Hersek’te istediğiniz bölümü okuyabiliyorsunuz. Aynı zamanda eğitim sonuna verilen diploma sayesinde her yerde işe girebiliyorsunuz. Avrupa’da geçerli olan bu diploma YÖK tarafından da kabul ediliyor. Bu nedenle Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri hakkında bir an önce bilgi almalı ve kayıt yaptırmalısınız.

#bosnaherseksaraybosnaüniversitesifiyatları

Üniversitenin Haritası

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!