Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Yapmış olduğu etkinlikler, uygulamalı dersler ve alanında gelişmiş akademisyenler tarafından sürdürülen projeler ile Bosna Hersek üniversitesi mimarlık..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Yurtdışı eğitimleriniz için oldukça doğru bir seçim olacak olan Bosna Hersek birbirinden kaliteli okullara ev sahipliği yaptığı için Türk öğrencilerin son yıllarda favori tercihlerinden biri oluyor. Bosna’da kaliteli bir yaşam ve eğitim fırsatı sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak amacımız isteklerinizin karşılık bulması. Bu anlamda yaptığımız çalışmalarla mimarlık, mühendislik gibi alanlarda başarıyı yakalamanıza imkan veriyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık anlamında da size destek olarak geleceğin mimarlarından olmanız için size fırsatlar sunuyor. Yapmanız gereken yalnızca danışmanlarımız ile iletişime geçmek olacaktır. Bu durumda size her konuda destek olacağımızı bilmenizi ve geleceğin mimarlarından olmak için oldukça büyük bir çaba harcayacağımızı bilmeniz gerekir.

İlk olarak mimarlık bölümünden bahsedecek olursak Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık olarak değil Uluslararası Travnik Üniversitesi mimarlık olarak geçtiğini söylememiz gerekir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni bilmeyenler için anlatmamız gerekirse Türkçe destekli eğitim verdiği için Türk öğrencilerin uğrak yeridir. Kaliteli eğitmenleri ve birbirinden farklı bölümleriyle Uluslararası Travnik Üniversitesi geleceğinizi şekillendirebileceğiniz mantıklı bir seçim olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizle sadece mimarlık alanında değil Bosna Hersek’teki bir çok üniversite ve bölümde size destek veriyoruz. Belirtmemiz gereken bir diğer durum ise barınmadır. Size sağladığımız daireler ile konforlu bir hayat geçirerek okulun yakınlarında bulunuyor ve şehirdeki tüm alanlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bu daiereler kimi zaman villa tipi evler de olabiliyor. Bu durum dairenin genişliğine göre değişiyor.

Bosna Hersek’te Mimarlık Şansı

Uluslararası Travnik üniversitesinin mimarlık anlamında puanlarına bakacak olursak senelik 2500 Euro diyebiliriz. Bu rakam yurtdışında eğitim almak için son derece uygun olmakla beraber bir çok aileye de cazip gelmektedir. Siz de bu nedenle bize gelerek Bosna Hersek’in kaliteli eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sadece okul ücretlerinin düşük olduğunu söylemek de yanlış olur. Üniversite eğitim ücreti dışında yaşam da pahalı olmadığından hayatınızı kolay geçindirebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık anlamında geldiğimiz kurumumuzdan memnun ayrılacağınıza eminiz. Arayıp randevu alabilir ya da bizimle mail yolu ile de iletişim kurabilirsiniz. Danışmanlarımız sizinle kısa sürede iletişime geçerek sorularınızı yanıtlayacaktır.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!