Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri sandığınız kadar yüksek olmayan harç ücretleri ile eğitim alabileceğiniz kadar makul tutulmaktadır. Avrupa’da bulunan Üniversiteler ile kıyaslama yapıldığında hem ülke olarak ekonomik bir ülke olması hem de kaliteli Üniversitelerde bulunan uygun harç ücretleri ile Yurtdışında öğrenim görmek isteyen herkesin faydalanabileceği seviyelerdedir. Yurtdışında öğrenci olmak isteyenlerin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na başvurmaları halinde ister Türkçe destekli Eğitim ister Boşnakça eğitim için tercih yapabilirler.  Üniversitelerde öğrenim Boşnakça dili ile yapıldığı için bir yıl hazırlık sınıflarında Boşnakça dil eğitimi alınarak lisans sınıflarına başlayabilirsiniz. Eğitim ücretleri Üniversiteler arası farklılıklar göstermekte ve Bosna Hersek Üniversiteleri’nde 1000 € ve 3200 € gibi fiyat aralıkları bulunmaktadır.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri ile bütçeniz sarsılmadan eğitim alabilme kolaylığını yaşayabileceksiniz.  Bölümlere göre uygulanan fiyatlarda bir akademik yıl için geçerli olmaktadır. Hazırlık sınıfı okumak istemeyenler Uluslar arası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe dil avantajı ile eğitimlerine hazırlık sınıfı okumadan başlayabileceklerdir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde de harç ücretleri de çok makul seviyede olduğu için istenilen bölümde Türkçe dil ile öğrenim yapılabilmektedir. Yurtdışında Eğitim görmek isteyen ve kendi dilinde eğitim isteyen Türk öğrenciler için Uluslararası Travnik Üniversitesinin Hukuk Fakültesi’nde harç ücretleri 2000 € gibi uygun fiyatı bulunmaktadır. Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği bölümlerinde öğrenci olabilmek için bir yıl boyunca sadece 2500 € harç ücreti ödemek yeterli olacaktır.

Bosna Hersek Üniversitesi Masrafları

Uluslararası Travnik Üniversitesi  Mimarlık Fakültesi yine 2500 € harç ücreti ödenerek eğitim alınabilecektir. Kariyerinize odaklanarak çok cazip fiyatlarla Yurtdışında öğrenim ayrıcalığından faydalanmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarımıza veya temsilciliklerimize ulaşabilirsiniz. Eğitim almak sizi zorlamayacak ve sınavsız üniversitelerin hayalini kurduğunuz bölümlerinde okuyarak mezun olabileceksiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri’nde yabancılık çekmeyeceğiniz kadar Türk öğrenci ile arkadaşlık edebilecek ve Ülkede ekonomik olarak da ucuz bir ülke olduğu için rahat yaşama imkanına da kavuşabileceksiniz. Hayallerinizin kısıtlandığı Üniversite sınavlarına girerek kazanmak için zaman kaybetmenize gerek kalmadan kariyerinize odaklanarak yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretlerinin sunmuş olduğu ucuz harç fiyatlarından faydalanmak için geç kalmayın.

Üniversitenin Konumu