Bosna Hersek’te Türkçe Eczacılık

Bosna Hersek’te Türkçe Eczacılık

Gençlere buradan sesleniyoruz; eczacılık eğitiminizi Türkçe olarak Bosna Hersek’te yapmak istemez misiniz? Avrupa’nın merkezi konumunda olan bir ülkede üniversite eğitimi alırken aynı zamanda farklı bir hayat deneyimi kazanmak ve edineceğiniz tecrübelerin ışığında hayatınıza yön vermek size de cazip geliyorsa, hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurmanızı ve Bosna Hersek Travnik üniversitesinde eczacılık eğitimi kayıt işlemleri hakkında bilgi almanızı öneririz. Eczacılık Türkçe olarak eğitim ücreti 4500 Euro’dur.

Bosna Hersek her ne kadar Avrupa’nın ortasında modern bir ülke olsa da, üzerinde Osmanlı döneminden kalmış mistik havayı atamamış bir hali vardır ve bu özelliği gerek Türkiye’den gerekse dünya genelinden birçok öğrenciyi kendisine çekmektedir. Öğrenci Avrupa’nın ortasında modern uygulamaların vakıf olduğu bir eğitim alırken aynı zamanda kendisini vatanında hissetmekte ve yabancılık hissi yaşamamaktadır.
Bosna Hersek Travnik üniversitesi dünya standartlarında akademik eğitim olanağı sunmaktadır. Öğrenci bu ülkede eğitim almayı seçtiği zaman, bilimsel çalışmalara yakın bir konumda bulunuyor olmanın sağladığı avantajlardan faydalanabilmekte, dünya üzerinde kabul gören bir eğitim sistemi uygulaması ile eğitimini tamamlamaktadır. Üniversitede ki öğretim görevlileri öğrencilere ezbercilikten uzak ve uygulamalı olarak eğitim vermekte ve bu şekilde öğrenci neden sonuç ilişkisini kavrayarak aldığı eğitimi pratiğe dökme imkanı bulabilmektedir. Ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği bir sistem içinde sunulan eğitim, öğrencinin geleceğine tam donanımlı olarak hazırlanmasına olanak sağlanmaktadır. öğrenci aldığı eğitimin gücüne inanmakta ve geleceğinden endişe duymamış olmanın verdiği özgüven sayesinde tüm dikkatini eğitimine verebilmektedir.
Bosna Hersek’te Osmanlı devletinin incisi vezirler yetiştiren Travnik şehrinde Travnik üniversitesinde Türkçe eczacılık bölümünde eğitim alan öğrenci derslik eğitiminden ziyade laboratuvar eğitimi görmüş olmanın getirdiği deneyimler sayesinde mesleğin inceliklerini öğrenebilmekte ve bu özellik iş hayatına atıldığında kendisine artı puan olarak geri dönmektedir. Ayrıca Bosna Hersek Travnik üniversitesinde verilen eğitim sonrasında öğrenciye verilen Avrupa’da sağlanan denklik olanağı öğrencinin aldığı eğitimin tüm dünya üzerinde geçerli sayılacağının garantisidir. Eğitimini tamamlayan öğrenci mezuniyetinden sonrasında istediği bir coğrafya üzerinde kariyer yapabilme olanağına sahip olmaktadır.

Bosna Hersek Travnik üniversitesinde verilen eğitim sürecinde öğrenci farklı kültürlerden insanlar ile bir arada zaman geçirmiş olmanın verdiği ileri görüş kabiliyetine sahip olmakta ve bu özellik gelişen dünya görüşü olarak öğrencinin kişiliğine yerleşmektedir. Ayrıca farklı kültürlerden arkadaşlıkların kurulması öğrencinin gelecekteki hayatına farklı bir deneyim olarak işlenmekte ve dünyanın farklı bir bölgesinde bağlantılarının olmasına olanak sağlamaktadır.
Bosna Hersek  Travnik Üniversitesini cazip kılan özelliklerden birisi de eğitim harç bedellerinin düşüklüğüdür. Diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’de eğitim olanağı sağlayan vakıf üniversitelerinin harç bedelleri ile mukayese edildiği zaman aradaki fark göze çarpmaktadır. Bosna Hersek Travnik’te eğitim almayı düşünen öğrenci, eczacılık konusunda eğitim almayı düşünüyorsa ödeyeceği yıllık harç bedeli 1750 ile 2000 Euro arasında değişmektedir. Diğer taraftan aynı eğitimi Türkiye’de herhangi bir vakıf üniversitesinde almak istese kendisinden istenilen yıllık harç. Bedeli 10.000 ile 12.000 Euro arasında değişim göstermektedir. Aradaki fiyat farkı doğal olarak dikkatten kaçmamaktadır. Öğrencinin bu aşamada Avrupa ülkesi Bosna Hersek’te Türkçe eczacılık eğitim almayı seçmesinden daha doğal ne olabilir ki?

Bosna Hersek’te Travnik üniversitesi Türkçe eczacılık eğitimi almayı hayal eden genç arkadaşların bu aşamada yapacakları en doğru hareket Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurmak olacaktır. Yıllardır bu alanda hizmet etmiş olmanın verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile kendisinden yardım isteyen öğrencilere sunulan danışmanlık hizmetinin yanı sıra uzman kadro tarafından öğrencinin bu aşamadaki tüm resmi işlemleri tamamlanmaktadır. Öğrenci eğitim süresince yaşayabileceği her türlü sorun karşısında, arkasında Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığının desteğini bulacaktır.

Travnik Üniversitesi Türkçe Eczacılık Eğitim Ücreti: 4500 Euro

Üniversitenin Konumu