Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek üniversitesi Türkçe destekli eğitim fırsatını bu ülkede eğitim görebilecek öğrencilere sağlamaktadır. Bosna Hersek'te eğitim..

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim; Bosna Hersek Üniversitesi, yurtdışı eğitim hayalleri ile yanıp tutuşan yeni lise mezunu gençler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak dikkat çekmektedir. Bosna’nın kendine has tarihi dokusu ve eğitimdeki tutarlı yükselişi de son yıllarda ülkemizden bu bölgeye gitmek isteyen öğrenci sayısında artış sağlamıştır. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim veren üniversitelerden biridir. Esasında dil, bölüme göre değişebilmektedir. Genel olarak bölümlerde Boşnakça eğitim sürdürülmekte olup bazı bölümlerde ise İngilizce hakimdir. Hangi üniversitelerde hangi derslerin olduğu, hangi bölümlerde Türkçe destekli eğitim verildiği ya da denklik şartları gibi konularda yaşadığınız sıkıntılar ise Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımız sayesinde sona eriyor. Danışmanlık kapsamında merak edilen her konuya cevap veriyor ve her durumda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bosna Hersek, savaş döneminden sonra kendini geliştiren ve eğitim sektöründe bir atılım gerçekleştirerek 4 – 5 tane üniversite açan güzel bir ülkedir. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim vermesi ile tercih nedeni olurken, Travnik’te lise diploması ile kayıt işlemi gerçekleşmektedir. Bunların yanında, diğer üniversiteler ile ilgili de detaylı bilgiler edinmek mümkündür. Yıllık eğitim tutarları da çok fazla değildir. Her bölüme göre değişiklik gösteren fiyatlar için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımızdan bilgi edinebilirsiniz. Tıp, veterinerlik, diş hekimliği, psikoloji, mimarlık, hukuk gibi ülkemizde üniversite sınav puanı yüzünden kazanılamayan bölümlere Bosna’da kolayca kayıt yaptırabilir ve hayallerinizi süsleyen bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Bosna’nın tarihi dokusu ve mimari güzelliği ile harmanlayacağınız eğitim ve öğretim hayatınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve hatta bittiğinde çabucak bittiği için üzüleceksiniz bile. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim;

Avrupa Standartlarında Türkçe Destekli Eğitim

Kalacak yer veya konaklama için sizlere uygun ücretler ile ev kiralama işimi de üstlenmiş bulunuyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim aldığınız okulunuza, güvenle kaldığınız dairenizden kolayca gidip gelebilir ve eğitim hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz. Buradaki üniversitelerden mezun olduktan hemen sonra iş bulma konusunda bir sıkıntı yaşamadan denklik kapsamında kariyerinize devam edebileceğinizi de belirtelim. Bosna Üniversitesi YÖK denkliğine sahip olduğu için lisans eğitiminizi takiben, isterseniz ülkemizde yüksek lisans ve doktoradan eğitim almaya devam edebilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesitürkçedesteklieğitim

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!