Bosna Hersek Üniversitesi Özel Üniversiteleri

Yurtdışında üniversite eğitimi almak her gencin hayalidir. Yurtdışına çıkıp farklı bir coğrafya üzerinde ve farklı kültürlerden insanlar ile bir arada olmak, dünya standartlarında eğitim almak ve geleceğine daha donanım olarak hazırlanmak ister. Bosna Hersek Üniversitesi özel üniversiteleri de yurtdışındaki diğer üniversite kurumları gibi öğrencilerine günün koşullarına uygun eğitim olanağı sağlamakta ve öğrenci bu okullarda aldığı eğitim sonucunda özgüveni güçlü olarak geleceğine bakmaktadır.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı Bosna Hersek Üniversitesi özel üniversitelerinde eğitim görme hedefi olan gençlere rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunan köklü kurumlardan birisidir. Konusunda uzman tercüman ve rehberler eşliğinde verilen hizmet sonucunda öğrenci üniversite eğitimine ilerisini görerek başlama imkânı bulur ayrıca öğrencinin üniversite eğitimi tamamlanıncaya kadar sorun yaşadığı her konuda destek sağlanmaktadır.
Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile iletişim kuran öğrenciye öncelikle hayallerini gerçekleştirebileceği ve kendisini en iyi biçimde ifade edebileceği yönde eğitim alabilmesine yönelik rehberlik hizmeti sunulur. Sonrasında öğrencinin tercih ettiği bölüme kayıt kabul işlemleri başlatılır ve ikili yazışmalar Eurostar bünyesindeki uzman tercümanlar aracılığı ile yapıldığından bu aşamada sorun yaşama ihtimali çok düşüktür. Öğrencinin konforunun sağlanması ile hiçbir resmi işlem ile öğrenci meşgul edilmez ve sadece eğitimi için hazırlık yapmak için zamanı olur. Biten kayıt kabul işlemlerinin ardından ulaşım ve konaklama gibi ihtiyaçlarda yine Eurostar aracılığı ile yerine getirilir.
Bosna Hersek Üniversitesi Özel Üniversiteleri
1- Travnik Üniversitesi
2- Eyüp Ganiç Üniversitesi (Saraybosna Bilim ve Teknoloji Üniversitesi)

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!